Gece Görüşlü Kamera Fiyatları Hakkında Bilgiler

Gece Görüşlü Kamera Fiyatları

Gece görüşlü kamera fiyatları kameranın teknik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bir güvenlik kamerasında pek çok teknik spesifikasyon bulunmaktadır. Bu teknik özelliklere dikkat etmeden sadece fiyat tabanlı bir gece görüşlü kamera fiyatları araştırmak doğru bir davranış olmayacaktır.

gece görüşlü güvenlik kamera sistemleri

Günümüzde gece görüşlü kameralar 3 farklı yapıda bulunmaktadır. Gerçek gece görüşlü kameralar, Elektronik gece görüşlü kameralar, IR ledli gece görüşlü kameralar olmak üzere 3 farklı yapıda gece görüşlü kameralar bulunmaktadır. Bu temel özelliklere göre gece görüşlü kamera fiyatları değişmektedir.

Gece görüşlü kamera fiyatları kameranın gerçek gece görüşlü olması durumunda en yüksek fiyat seviyesine çıkar. Elektronik gece görüşte fiyat daha düşer ama gece görüş kalitesi de buna paralel düşecektir. IR ledli gece görüşlü kameralarda led sayısı arttıkça fiyatı da buna paralel olarak artmaktadır.

gece görüşlü güvenlik kamera

Gece görüşlü kamera fiyatlarını belirleyen diğer bir özellik ise kameranın çözünülürlüğüdür. Çözünürlük büyüdükçe kameradan alınabilecek görüntü kalitesi de artmaktadır. Buda doğrudan olarak gece görüşlü kamera fiyatını etkilemektedir. Diğer bir önemli özellik ise gece görüşlü kameraların

Gece görüşlü kamera fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler için mutlaka bize ulaşınız. Uzmanlarımız sizlerden aldıkları bilgiler sayesinde sizin için en uygun fiyatı ve en uygun ürünü seçeceklerdir. Güvenlik kamera seçimi uzmanlık gerektiren bir konudur. Manavdan elma alır gibi kamera kaç para diyerek kamera alırsanız paranız boşa gitmiş olacaktır. Bu yüzden net bir gece görüşlü kamera fiyatı vermemiz mümkün değildir. Fiyatlar kullanacağınız ortama ve amacına göre değişiklik gösterecektir.

güvenlik kamera sistemleri

Şunu da unutmamak gerekir her gece görüşlü kamera geceleyin çok iyi performans ile göstermeyebilir. Gece görüş özelliği yanında ilave teknik özelliklerde gereklidir. Bu konuda bir uzmandan destek almanız şarttır. Aslında gece görüşlü kamera fiyatları kalitesi ile doğru orantılıdır diyebiliriz.

Gece Görüşlü Kamera Fiyatları – Gece Görüşlü Kamera

Yazar: Ahmet YILMAZ

Yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Teknik Öğretmenliği, Akabinde Analodolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme ve Çukurova Ünv. MBA Yüksek lisansı yaptı. Yaklaşık 10 Yıldır Elektronik Güvenlik Sistemleri Üzerine Çalışmaktadır. Elektronik Güvenlik Sektöründeki Pek Çok Firmada Proje, Satış, Yönetim Gibi Farklı Pozisyonlarda Çalıştı. Birçok Sektörel Dergide Yazıları Bulunmaktadır. 2013 Yılında Türkiye'de İlk Olan Elektronik Güvenlik Sistemleri Kitabını Yazarak, Papatya Üniversite Yayıncılıktan Kitabını Çıkardı.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar2 + = 11