Bebek izleme kamera sistemleri ile bakıcı izleme takibi

BEBEK GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ İLE BEBEK İZLEME

Bebek izleme amacıyla kullanılan güvenlik kameralarına talep her geçen gün artmaktadır. Bu konuda hangi güvenlik kamerasını kurmalıyım? Hangi ürünü tavsiye edersiniz gibi talepler gelmektedir. Bu sorulara cevap vermek adına ve siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak adına bu yazıyı yazıyorum. Aşağıda 4 kameralı kuruluma hazır dünya markası olan haikon’un bir bebek kamera sistemi bulunmaktadır. Haikon bakıcı izleme kamera sistemlerinden kullanılabilecek yegane üründür. Fiyat ve performansı bir arada bulabileceğiniz profesyonel bakıcı izleme setini sizlerle buluşturuyoruz.

Çünki pek çok çalışan anne ve baba çocuklarını bir bakıcıya emanet etmek zorundalar. Anne ve babaların gözlerinin kulaklarının evlerinde olmasını sağlamak onlara yol göstermek amacı ile bu yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

bebek izleme kameraları

Artık birçok ailede hem anne hemde baba çalışma hayatının içinde bulunmaktalar. Buna paralel olarak bebek ve çocuklar çoğunlukla bir bakıcıya emanet edilmektedir. Günüzmüzde gerek çevreden gerekse televizyonlardan izlemekte olduğumuz bakıcıların çocuklara uyguladıkları şiddet doğal olarak anne ve babaları rahatsız etmektedir. Aileler gün içinde bakıcıların çocuklarına nasıl davrandığını takip etmek istemektedirler. Bu durumda nasıl bir bebek izleme kamerası(Bebek Kamera Sistemleri) kurmalıyım ortaya çıkıyor.

bebek kamera

Bize gelen başvurularda işte şu marka ip kamera iyimidir? Bu ip kameranın fiyatını ve alternatifi varsa verebilirmisiniz gibi başvurular sıklıkla gelmektedir. Tabi ip kameraları bebek izleme kamerası olarak kullanmak mümkündür ve bu bir çözüm olabilir. IP güvenlik kamerası ile işyerinizden evinizi istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.İstemiş olduğunuz bebek izleme kamerası na telekomdan alacak olduğunuz bir sabit ip adresi ile adsl modeminiz üzerinden internete açabilirsiniz. Bebek güvenlik kamerasında çoğunlukla ip kameralar tercih edilmektedir.

bakıcı izleme sistemleri

Benim nacizane tavsiyem ise ip kamera yerine analog kamera sistemi kullanmak yönünde olacaktır.Bebek izleme kamerasını analog kamera olarak seçerseniz ve aynı zamanda ip tabanlı DVR(Dijital Kayıt Cihazı) satın alırsanız bu kayıt cihazını internete açabilirsiniz. Aynen ip bebek kamerasında olduğu gibi uzaktan işyerinizden veya diyer istediğiniz yerden çocuğunuzu izleyebilirsiniz.

Peki bunun artısı nedir? Derseniz. DVR cihazına HDD(Hard disk) takabilirsiniz.Bu sayede hem görüntüleri uzaktan izlemiş hemde DVR cihazına kayıt yapmış olursunuz. Bu sayede evinizde olup bitenleri geriye dönük olarak istediğiniz zaman izleme imkanına kavuşursunuz. Diyelim internet hattı koptu modem arızalandı, bir şekilde görüntülere ulaşamadınız akşam eve geldiğinizde geçmiş kayıtlardan gündüz olanları izleyebilirsiniz.

bebek kamera sistemleri

Yeterli olacağını düşünerek ve sizleri çok sıkmamak adına yazımıza burada son veriyoruz.Bebek kamera sistemleri ile ilgili sormak istediğiniz her konuda bizi arıyabilir ve detaylı bilgi sorabilirsiniz. Firma olarak amacımız ürün satmaktan çok insanlara yardımcı olmaktır.

Yukarıdada size bilgi verdiğimiz üzere çocuğunuzun güvenlliği için bakıcınızı izlemek istiyorsanız. Size profesyonel bakıcı izleme takip sistemlerimizi rahatlıkla önerebiliriz. Bakıcı izleme takip sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0555 553 10 79 numaralı konusunda uzman elemanlarımız sizlere sistem hakkında deha detaylı bilgi ve fiyat sunumu yapacaklardır.

Bakıcı kamera izleme takip sistemlerimiz ile çocuğunuzun güvenliğini arttırın ve gün boyu dilediğiniz yerden, İstediğiniz anda canlı olarak bilgisayar üzerinden izleyin. Bebek izleme kameraları hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız.

Yazar: Ahmet YILMAZ

Yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Teknik Öğretmenliği, Akabinde Analodolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme ve Çukurova Ünv. MBA Yüksek lisansı yaptı. Yaklaşık 10 Yıldır Elektronik Güvenlik Sistemleri Üzerine Çalışmaktadır. Elektronik Güvenlik Sektöründeki Pek Çok Firmada Proje, Satış, Yönetim Gibi Farklı Pozisyonlarda Çalıştı. Birçok Sektörel Dergide Yazıları Bulunmaktadır. 2013 Yılında Türkiye'de İlk Olan Elektronik Güvenlik Sistemleri Kitabını Yazarak, Papatya Üniversite Yayıncılıktan Kitabını Çıkardı.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar+ 1 = 10