LG CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri LG kamera sistemi

Bir Dünya devi olan elektronik üreticisi LG güvenlik kamera sistemleri konusundada ileri teknolojisi ile hizmet vermeye devam ediyor. LG güvenlik kameraları güvenlik gereksinimini karşılayacak, Yüksek kaliteli görüntüleri, sorunsuz cihazları ile kusursuz çalışır. LG güvenlik kameraları çeşitleri şunlardır. LG speed dome kameralar, LG box kameralar, LG gece görüşlü kameralar, LG ccd kameralar en çok tercih edilen güvenlik kamera çeşitleridir.

LG güvenlik kamera sistemleri

 

Firmamızın sizlere sunmuş olduğu LG güvenlik kameraları çeşitlerini inceleyip ürün özellikleri ve fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyatlı LG güvenlik kameraları bulabileceğiniz firmamızı arayıp konu hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz.

IP kameralar, kendi yazılımları ile bilgisayar üzerinden kontrol edildikleri için, yazılım özellikleri ile çok fazla işlev üstlenebilmektedirler. LG Smart Station yazılımı ile görüntü üzerinde bir hat aşıldığı zaman alarm alınabilmekte, canlı obje hareket takibi yapılabilmekte, giren çıkan kişiler sayılabilmekte, var olan bir cismin yok olması algılanabilmekte, işaretlenen belli bölgelere giriş yapıldığında alarm alınabilmektedir. Yine bu yazılım 64 kamerayı tek ekranda izlemeye ve kontrol etmeye imkan sağlamaktadır.

LG kamera sistemi

Bu gün LG Electronics’in kendinin geliştirip ürettiği Dünyanın en gelişmiş DSP çipi ünvanını elinde bulunduran XDI çipini kullanarak ürettiği Lg güvenlik kameraları ile yüksek görüntü kalitesi ve gelişmiş özellikleri ile de güvenlik ihtiyaçlarınızı en tatmin edici şekilde karşılamaktadır.

LG Elektronics (LG Kamera Sistemleri) cctv kamera konusunda sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile her alanda amacına uygun profesyonel çözümler geliştirilebilrmektedir. LG Güvenlik Sistemleri; Sabit lensli day & night ( gece & gündüz ) özellikli kameralar, PTZ Speed Dome kameralar, Smart Dome (akıllı) kameralar, Optik Zoom (optik yakınlaştırma)’lı kameralar ve üstün özellikli Standalone DVR ( Dijital Video Kayıt ) cihazları gibi pek çok ürünle güvenlik sorunlarınıza çözümler getirmektedir.

LG güvenlik kamera sistemleri ve cctv kamera alanında geliştirdiği teknolojiler bu gün Dünya da cctv kamera standartlarını bir adım öne götürmüştür. LG Güvenlik Sistemlerinin geliştirdiği cctv teknolojilerinden bağzıları;

3D-DNR ( Üç Boyutlu Dijital Gürültü Önleyici )

Kusursuz Akıllı Kontrol Özelliği

Geliştirilmiş WDR

Güçlü Otomatik Beyaz Denge

Yazar: Ahmet YILMAZ

Yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Teknik Öğretmenliği, Akabinde Analodolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme ve Çukurova Ünv. MBA Yüksek lisansı yaptı. Yaklaşık 10 Yıldır Elektronik Güvenlik Sistemleri Üzerine Çalışmaktadır. Elektronik Güvenlik Sektöründeki Pek Çok Firmada Proje, Satış, Yönetim Gibi Farklı Pozisyonlarda Çalıştı. Birçok Sektörel Dergide Yazıları Bulunmaktadır. 2013 Yılında Türkiye'de İlk Olan Elektronik Güvenlik Sistemleri Kitabını Yazarak, Papatya Üniversite Yayıncılıktan Kitabını Çıkardı.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar4 + = 12